Hakkımızda

BAŞKANDAN MESAJ

Yılların deneyimi ile başladığımız doğal taş sektöründe her geçen gün kendimizi yenileyerek hizmet veremeye devam ediyoruz. Sektörün deyim yerindeyse çekirdeğinden gelerek günümüzde son teknoloji ile ürün üretimi yapmaktayız. Bu süreci ele almak gerekirse sektöre ustalık ile başlamış olmamız ve günümüze kadar bir çok projede ilk elden teslim etmemiz bizlere en büyük katkı sağlamıştır. Bu katkının en büyüğü tecrübe olduğu kuşku götürmez bir gerçektir. Firmamız şuan da makine parkına bağlı olarak çalıştırdığı iş makineleri ve araçlar ile tüm ham madde ihtiyacını ilk elden karşılamaktadır. Maden sahalarında çıkarılan ham madde kendi fabrikalarımızda işlenerek ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bu kapsamda üretimini yaptığımız bir çok kayrak taşını ilk elden teslim etmekte ve buna bağlı işçilik konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Her geçen sene bir çok muadil ürün piyasa girmektedir. Ancak bu süreçte bizler her geçen gün gücümüzü artırarak çıkmaktayız. Bunun en temel nedeni yaptığımız her işte önceliğimizin müşteri memnuniyeti olmasıdır. Diğer taraftan maden sahalarımızdan çıkan ham madde kalitesi ise diğer en önemli faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nokta maden sahalarımızdan çıkarılan kayrak taşı ürünleri için yurdumuzun en kaliteli ve sağlam malzemeleri oldukları bilinen bir gerçektir. Bunu yurt dışına gönderimi yaptığımız bir çok projede görmekteyiz. İhracat ürünlerinde aranan en büyük özellik sağlam ve dayanımı yüksek olmasıdır. Ürünlerimiz bir çok ülkede farklı bir çok noktaya ihraç edilmiştir. Hedefimiz üretimini yaptığımız her ürün için aynı başarıyı sağlamaktır.

Kayrak Taşı Maden Sahası

Kayrak Yer Döşemesi

Kayrak Yer Döşemesi

HEDEFLERİMİZ

HEDEFLERİMİZ Firma olarak üretimini yaptığımız her iş için önceliğimiz müşteri memnuniyeti ön planda tutarak işleri söz verdiğimiz sürede teslim etmektir. Diğer taraftan yılların deneyimi ile yaptığımı her işte önceliğimiz dürüstlük olmuştur. Yaptığımız her proje verilen her sözü tutmamız bizlere farklı iş imkanı sunmuştur. Bu şekilde büyüyerek kayrak sektöründe lider firma olma imkanı bulmuş bulunuyoruz. Ancak hiçbir hedef bizim için bir durak noktası olmadığı gibi hiçbir başarıda son olmayacaktır. Firmamız son yıllarda bir çok doğal taş sektöründe işler bitirmeye ve projeler teslim etmeye başlamıştır. Bu ürünlerde yine öncelikle hedefimiz ve amacımız müşteri memnuniyeti olacaktır. bu öncelik biliyoruz ki bizlere sektörlerde söz sahibi olmayı getirecektir.

İLKELERİMİZ

Firma olara öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Özellikle doğal taş sektöründe aranması gereken bazı belirli noktalar vardır. Üretimi yapılan her ürünün farklı yapılarda olması ürünlerde renk ve doku farklılıklarını beraberinde getirir. Bu nokta satış sürecinde ilk öncelik şeffaflık olmalıdır. Bu müşterinin ne aldığını bilmesiyle mümkündür. Bizler üretimini yaptığımız ürünleri müşterilere sunarak tercih etmelerini sağlamaktayız. Diğer taraftan ürünlerin kalitesinde iddialı olarak yıllar geçmiş olsa dahi hiç bir kaybolma veya eksilme olmayacağının teminatını vermekteyiz. Bu ilkeler en temel prensibimiz olarak yıllardır devam etmekte olup başarımızda en büyük etken olarak karşımıza çıkmıştır.